Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

В закладі проведено тематичний тиждень «Сухомлинський і сучасність» з метою формування у дошкільнят гуманістичних цінностей і адекватного сприйняття дійсності через ідеї видатного українського педагога - гуманіста В. Сухомлинського. 25. 09. 2020 р. в ДНЗ проведено Всеукраїнський день дошкілля «Веселий світ дитинства». В закладі проведено тематичний тиждень "Безпека дитини в садку і в родині" з метою вироблення в дітей вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій. Проведено заняття, бесіди, ігри, тренінг, розваги, поради батькам. 20. 11. 2020 р. В закладі проведено заходи «Хай щастю дитини не буде кінця». З 11. 01. по 15. 01. 2021 р. в закладі проведено тематичний тиждень «Наш край, що зветься Україна» з метою навчання малят шанувати традиції, любити рідний край. В закладі з 15. 02 по 19. 02. 2021 р. проведено тематичний тиждень «Мова моя калинова» з метою опанування рідної мови в дошкільному віці, засвоєння літературних норм, культури мовлення і культури спілкування українською мовою. В ЗДО «Барвінок» з 23. 03 по 26. 03. 2021 р. проведено тематичний тиждень «Театральний дивосвіт» з метою розвитку творчих здібностей дошкільників у театрально-ігровій діяльності. В ЗДО проведено День охорони праці з метою захисту прав працівників на охорону праці під час роботи, створення безпечних і нешкідливих умов праці. 19. 05. 2021 р. В ЗДО «Барвінок» проведено практичний тренінг з евакуації «Твої дії в разі небезпеки» з метою навчання учасників освітнього процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. В ЗДО проведено тематичний тиждень «Про безпеку дбай та інших навчай» з метою вироблення в дітей вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій. 1 червня проведено День захисту дітей «Моє чарівне дитинство» з метою ознайомлення дітей з святом, яке відзначають всі країни світу, з метою емоційного задоволення дітей.

В закладі проведено тематичний тиждень В. Сухомлинського «Людина починається з добра» з метою формування у дошкільнят гуманістичних цінностей, і адекватного сприйняття дійсності через ідеї видатного українського педагога - гуманіста В. Сухомлинського.

24. 09. 2021 р. в ЗДО проведено Всеукраїнський день дошкілля «Веселий світ дитинства».

Поки що пусто